Half-Life VR zamiast Half-Life 3? To możliwy scenariusz

Half-Life VR zamiast Half-Life 3? To możliwy scenariusz
Filmiki z gier Newsy PC

Valve zdaje się sugerować, że seria Half-Life jeszcze nie została pogrzebana.

Wierzycie jeszcze, że wkrótce usłyszymy zapowiedź Half-Life 3? Sporo już było plotek na ten temat i niepotwierdzonych informacji. Oficjalnie nic o kontynuacji nie wiadomo.

Być może zamiast trójki zobaczymy jednak jakiś spin-off serii na gogle wirtualnej rzeczywistości? Taką tezę stara się omówić w poniższym filmiku serwis Valve News Network, który doszukał się w aplikacji Destinations wpisów świadczących o tym, że aktywa z serii Half-Life zostały wykorzystane do eksperymentowania w VR.

W aplikacji odnaleziono nie tylko plik z projektem HL:VR, lecz również dokopano się do aktualizacji z września tego roku, która wspomina o broniach i granatach pochodzących z Half-Life VR.

Ciekawe, czy coś jest na rzeczy, czy też może dostajemy kolejny ślepy trop, który jedynie wzbudza nadzieję. Jak sądzicie?

Cały Half-Life odtworzony w Minecrafcie! Pobieracie mapę?

Jeden z graczy miał widocznie sporo wolnego czasu, który postanowił poświęcić na odwzorowanie mapy pierwszej części kultowego Half-Life w kwadratowym Minecrafcie. Znajdziemy tutaj wszystkie znane obszary kompleksu badawczego Black Mesa, który zwiedzaliśmy w tytule od Valve.

Spotkamy również postacie NPC oraz wrogów, których można rozwalić pięcioma rodzajami broni. Mamy sklepik, kilka zestawów zbroi, autosave i checkpointy, by po przerwie kontynuować zabawę od tego samego miejsca.

Poniżej wrzucamy filmik prezentujący mapkę Half-Life, a jeśli będziecie chcieli ją pobrać i zaaplikować posiadanej wersji Minecrafta, zapraszamy tutaj.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie