Dodatki do Half-Life doczekają się remake’ów od fanów. Operation Black Mesa na nowych screenach

Dodatki do Half-Life doczekają się remake’ów od fanów. Operation Black Mesa na nowych screenach
PC

Black Mesa to genialny remake pierwszego Half-Life. Dodatki Opposing Force i Blue Shift również doczekają się świetnego odświeżenia.

Czego Valve nie może…

Dodatki do Half-Life doczekają się odświeżenia

Pamiętacie te piękne chwile z pierwszym Half-Life? Gra-legenda już na premierę zdobyła serca wielu graczy, a Valve zaczęło jawić się jako jeden z najbardziej ambitnych deweloperów. Niestety, przez ostatnie lata ich chęć do robienia gier wyraźnie osłabła, ale hej – wciąż mamy fanów!

Dzięki Black Mesa mogliśmy ponownie zanurzyć się w świat legendarnej marki w naprawdę świetnie wyglądającym remake’u. Fani z miejsca pokochali tę pozycję, a wielu z nich zaczęło liczyć, że i więcej gier z serii doczeka się odświeżenia. W końcu nastał ten dzień, gdy możemy potwierdzić, iż Tripmine Studios pracuje nad nowymi wersjami dodatków do „jedynki”.

Half-Life Opposing Force i Half-Life Blue Shift zostaną wydane w zbiorczym pakiecie Operation: Black Mesa. Obydwa dodatki do HL oparto na wspomnianym Black Mesa, więc jest na co czekać. Twórcy obiecują, że fani znają tu wiele nowych ciekawostek, ale najważniejsze pozostaje przywiązanie do oryginałów.

Doczekamy się odświeżonej muzyki, dodatkowych elementów fabularnych, dwóch pełnych kampanii fabularnych oraz wsparcia dla moderów. Oprócz tego 18 różnych broni, 30 typów przeciwników i obłędna grafika. No, „obłędna” jak na to, na co stać Source Engine. Gra posiada już stronę na Steam, a jej premierę zaplanowano na „kiedyś”.

Źródło: Steam
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie