Sierpień w Disney+. Na platformę trafi kilka ważnych tytułów

Disney+ nowości sierpień 2022. Lista krótka, lecz wyjątkowo ciekawa
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Produkcji nie jest niestety zbyt wiele, ale za to robią wrażenie. Wiadomo, jakie nowości przyniesie na Disney+ sierpień 2022 roku.

Z całą pewnością to nie jest jednak pełna lista – platforma zapewne ma jeszcze kilka asów w rękawie i te pojawią się właśnie w nadchodzącym miesiącu. Jak na razie zaprezentowano największe premiery nowych streamingowych hitów.

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że na platformie zagości najnowszy Buzz Astral. Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie, iż w istocie film trafi do serwisu we wszystkich krajach tego samego dnia. Streamingowa premiera już za niespełna tydzień – przygody pierwowzoru zabawki z Toy Story poznamy już 3 sierpnia.

Wśród nowości Disney+ na sierpień 2022 roku jest też coś dla starszych widzów. Wreszcie doczekamy się bowiem premiery Prey, czyli najnowszej odsłony serii o Predatorze. Tym razem cofamy się nieco w czasie, jako że bestia z kosmosu zaatakuje plemię rdzennych Amerykanów, a akcję osadzono w 1719 roku. Prey pojawi się w pierwszym tygodniu sierpnia.

Co jeszcze zagości na platformie? Krótką, choć ciekawą listę, prezentujemy poniżej:

  • Buzz Astral – 3 sierpnia
  • Predator: Prey – 5 sierpnia
  • LEGO Gwiezdne Wojny: Wakacje – 5 sierpnia
  • Ja jestem Groot – 10 sierpnia
  • Mecenas She-Hulk – 17 sierpnia
  • Andor – 31 sierpnia
Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie