Darmowe Gundam Evolution wygląda jak Overwatch z mechami. Zobaczcie rozgrywkę

Gundam Evolution - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Na pokazie State of Play zapowiedziano Gundam Evolution. To sieciowa strzelanka od Bandai Namco, która może spodobać się fanom Overwatch.

Nie znamy daty premiery tej produkcji, ale być może wkrótce twórcy odkryją wszystkie karty. Gra ma ukazać się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

W grze znajdziemy aż 12 różnych gundamów. Porównania do Overwatch nie było przypadkowe, wszak tytuł Bandai Namco również bazuje na odpowiednim dostosowywaniu swojego zespołu do sytuacji na polu bitwy. Twórcy zapewniają jednak, że gracze nie będą mieli ograniczeń co do tego, jakiego gundama wybiorą.

W Gundam Evolution znajdziemy trzy tryby rozgrywki: Point Capture, Domination i Destruction. Pierwszy to klasyczne przejmowanie punktów, Domination bazuje na przejmowaniu trzech losowo odblokowujących się celów, a Destruction podzieli graczy na obrońców i atakujących, którzy będą musieli obronić lub zniszczyć dany cel.

Wiosną w USA i Japonii odbędą się wczesne testy tej produkcji. Niestety na razie nie wspomniano nic o podobnym evenecie w Europie. Jeśli chcecie sprawdzić ten tytuł, musicie uzbroić się w cierpliwośc.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie