Premiera za miesiąc, lecz w ten weekend pogracie za darmo

Chętni na odwiedzenie wielkiego królestwa?

Path of Fire jest samodzielnym dodatkiem do Guild Wars 2, który zadebiutuje na komputerach PC w przyszłym miesiącu – 22 września. Jeśli nie możecie się doczekać zabawy, skosztujecie jej jeszcze przed premierą, ponieważ Studio ArenaNet ogłosiło darmowy weekend z Guild Wars 2: Path of Fire.

Darmowe granie będzie możliwe po założeniu konta na oficjalnej stronie tytułu w tym miejscu. Jeśli się zarejestrujecie, będziecie mogli sprawdzać dodatek w dniach 11-13 sierpnia. Będą jednak ograniczenia. Podczas darmowego weekendu przetestujemy pierwszą część trybu fabularnego, wybierzemy się na swobodną eksplorację Kryształowej Oazy oraz odblokujemy raptora, który będzie naszym wierzchowcem.

ArenaNet ogłasza przy okazji, że w następny weekend (18-20 sierpnia) będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniu, podczas którego sprawdzimy specjalizacje klas postaci w trybie PvP. Nie wiadomo jednak, czy również będzie to opcja darmowej rozgrywki dla każdego, czy być może jedynie dla osób, które np. złożyły zamówienia przedpremierowe na Guild Wars 2: Path of Fire.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.