GTA Vice City dostaje 1364 ulepszonych tekstur

GTA Vice City dostaje 1364 ulepszonych tekstur
Newsy PC

Jeśli chcielibyście powrócić do kultowego GTA Vice City, warto to zrobić z nowym pakietem tekstur HD.

Obniżki cen! RDR 2 ze steelbookiem, FIFA 19, Battlefield 5 i 1, Battlefront 2, Sims 4…

GTA Vice City to jedna z lepszych części słynnej gangsterskiej serii od Rockstar, która co jakiś czas zostaje podrasowana przez społeczność moderów. Niektóre zmiany idą dość daleko i potrafią zmienić klimat przedstawionego świata, inne ograniczają się do podmiany tekstur, lecz tak, by zachować klimat oryginału. Właśnie taki mod chcemy Wam dzisiaj zaprezentować.

GTA Vice City jeszcze raz ulepszone

Możemy już pobierać mod AI Enhanced Textures for Vice City, którego celem – jak zaznacza autor projektu – jest zwiększenie szczegółów tekstur przy zachowaniu oryginalnego wyglądu gry.

Modyfikacja podmienia 1364 tekstury w grze, przemieniając rozpikselowane obiekty w znośne modele HD. Niektóre z nowych tekstur nie nie powstały w oparciu o oryginalne tekstury pochodzące z wersji gry na PC, lecz zostały zastąpione przez odpowiedniki z konsol Xbox, PlayStation 2 lub z wersji mobilnej GTA Vice City. Moder wyjaśnia, że prezentowały lepszą jakość lub były poprawionymi plikami z PC, które nie zawierały błędów. Efekt? Zerknijcie na poniższe screeny. Na początek trzy pary, gdzie zobaczycie porównanie Vice City bez moda vs z modem, a następnie kilkanaście ujęć z zainstalowaną paczką tekstur:

Jeśli jesteście chętni na pobranie moda na grafikę do GTA Vice City, znajdziecie go w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie