GTA: Vice City Remaster – fani pokazują Rockstar, jak to może wyglądać

Piękna wizja.

Mieliśmy już dzisiaj podrasowane graficznie GTA: San Andreas, a teraz przyszła kolej na kolejnego staruszka w nowych szatach. Tyle, że w poprzednim przypadku mieliśmy do czynienia z ciekawym modem, a teraz możemy zobaczyć jedynie wizję jednego z fanów.

GTA: Vice City Remaster na pewno znalazłoby zwolenników wśród graczy, choć bardzo wątpliwe, by takie coś wyszło kiedykolwiek spod skrzydeł Rockstar. Na YouTube’owym kanale Majami Hiroz: Welcome to the ’80s opublikowano jednak filmik, który pokazuje deweloperom, jak omawiany kotlecik mógłby wyglądać z lepszym oświetleniem, teksturami w wysokiej rozdzielczości i podrasowanymi efektami.

Zapraszamy zatem do oglądania i komentowania, czy z chęcią zagralibyście w GTA: Vice City Remaster. Pod fanowską przeróbką wrzucamy materiał z tym samym fragmentem gry, tyle że pochodzącym z oryginalnej wersji. Różnica naprawdę ogromna!

Gracze odtwarzają GTA: Vice City w GTA V

Gracze już od zeszłego roku bawią się w przerabianie GTA V na Vice City. Efekt jest całkiem interesujący. Jak nietrudno się domyślić, sporo tam koloru różowego oraz niebieskiego, jakże charakterystycznych dla Vice City.

Poniżej prezentujemy kilka obrazków, które wybrała redakcja VG24/7 jako najlepsze. Co o nich sądzicie? Które screeny są według Was najciekawsze?

Z kolei tutaj znajdziecie kolejno listę autorów poszczególnych zdjęć: Incredible91852, SirPhilMcKraken, Kimbule, ProVelvet, CaPn_bOnEs, RyanArtWorks, Vahu86, SirPhilMcKraken, HutxyShaAK, Manny2Shoes.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.