Zwiastun GTA VI odtworzony w Cyberpunk 2077. Fani nie mogą wyjść z podziwu

GTA VI w Cyberpunk 2077. Ten zwiastun to nowy hit internetu
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawił się zwiastun GTA VI, ale w wersji Cyberpunk 2077. Fan odtworzył szalenie popularny materiał w świecie polskiej gry wideo.

CD Projekt RED przedstawia… GTA VI. Nie no, dobra – żartuję. To być może jakaś inna, nieco dziwaczna rzeczywistość, choć z pewnością byłoby to coś ciekawego. Tym razem chodzi mi jednak o sam zwiastun nowej części kultowego cyklu Grand Theft Auto. Jeden z fanów zadał sobie trud przeniesienia go do świata Cyberpunk 2077.

Wcześniej ktoś stworzył podobny materiał, ale na silniku GTA V i nie mogłem wtedy wyjść z podziwu. Trailer w wersji cyberpunkowej również okazał się hitem sieci. Głównym jego atutem jest wierne naśladowanie ujęć i scen z tego faktycznego materiału od Rockstar Games. Znajdziemy tu też parę świetnych szczegółów, ale przyznam, że całość znów mnie zachęciła, abym ponownie zagrał w CP77.

Fani dostrzegą z pewnością parę podobieństw między Night City a fikcyjnym Vice City stylizowanym na Miami. Teoretycznie to dwa inne światy i zupełnie odmienne miasta. W praktyce jednak da się znaleźć podobne elementy, w tym przede wszystkim pochłaniające wszystko uliczne życie. Ode mnie – gratulacje dla autora, naprawdę świetna robota.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie