GTA VI na zwiastunie od fana. Solidny materiał robi spore wrażenie

GTA VI na zwiastunie od fana. Wykorzystał Unreal Engine 5
Newsy

GTA VI na fanowskim zwiastunie wygląda świetnie, aczkolwiek nie jest to może „jakość Rockstara”. W każdym razie parę scen robi wrażenie.

Szum wokół GTA VI nie ustaje – szczególnie w obliczu rzekomego ujawnienia gry już niedługo. Fani prześcigają się w kreowaniu własnej wizji gry, choć niektórzy udają, że ich materiały są autentycznymi przeciekami. Dzięki zaangażowaniu społeczności dowiedzieliśmy się, jak może wyglądać Lucia (czyli jedna z głównych postaci w grze), a teraz dostaliśmy fanowskie wyobrażenie produkcji i to na Unreal Engine 5.

YouTuber 12th Hour wypuścił zwiastun GTA VI, który od jakiegoś czasu tworzył w oparciu o technologię UE5 i niektóre jej dobrodziejstwa. Jakość grafiki może nie jest rewolucyjna, ale i tak jest nieźle. Szczególnie z wykorzystaniem MetaHuman czy Lumen. Dlatego też warto poświęcić te dwie minuty i po prostu rzucić okiem na zaskakująco solidny materiał.

Wiem, że modele postaci i ich animacje nie wyglądają zbytnio przekonująco i pozostawiają sporo do życzenia. Jeżeli jednak nie będziemy aż tak zwracać na to uwagę – zwiastun oferuje o wiele więcej. Mamy tu naprawdę świetne sekcje pościgów, w tym genialny montaż na samym końcu. Do tego autorski zarys fabuły oraz parę innych ciekawych pomysłów. Biorąc pod uwagę, że jest to dzieło jednego człowieka – robi wrażenie. Oczywiście nie jest to w żadnym razie wyznacznik jakości produkcji od Rockstara, a jedynie dzieło fana. I to takie, w które nigdy nie zagramy, więc nie liczcie na „fanowskie GTA VI” przed premierą właściwej gry.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie