Zdesperowany fan GTA wpada do programów telewizyjnych, pytając o GTA VI. Dostaje szklanką wody

GTA VI - fan wbija do losowych programów telewizyjnych, pytając o grę
Newsy PC PS5 Xbox Series

Pewien fan GTA musi być tak zdesperowany, że kolejny raz wbija do programu na żywo, aby zapytać o możliwą premierę i nowe informacje o GTA VI.

Od czasu oficjalnej zapowiedzi GTA VI i wielu przecieków nie dostaliśmy nic oficjalnego o grze (prócz sugestii o dacie premiery). Rockstar nabrał wody w usta, usprawiedliwiając się tym, że zamierzają po prostu stworzyć perfekcyjną grę i później o niej mówić. Ma to sens, ale fani serii są spragnieni. Niektórzy nawet tak bardzo, że wbijają do programów nagrywanych na żywo, pytając o grę. Oczywiście te programy nie są w żaden sposób powiązane z gamingiem.

Psychofan GTA VI znów daje o sobie znać

W internecie pojawiło się nagranie z niemieckiego programu dotyczącego Bundesligi. Jak się zapewne domyślacie, nie ma on wspólnego z grami wideo, a już szczególnie z serią Grand Theft Auto. Mimo to z jakiegoś powodu pewien fan odziany w czapkę postanowił dosłownie wbić się w samym środku nagrań przed kamerę. Zaczął pytać znajdujących się tam dziennikarzy i ekspertów o GTA VI. Po co? Nie wiem. Czemu? Nie wiem. Czy coś brał? Być może.

W programie Doppelpass nie ma miejsca na takie niezapowiedziane wizyty. Jedna osoba szybko zareagowała na dziwnego psychofana gier, wylewając mu na głowę szklankę wody. Ten wydawał się zaskoczony sytuacją, po czym wyprowadzono sprzed kamer. Całe zajście możecie obejrzeć na poniższym materiale.

Co ciekawe, ta sama osoba ma na koncie inne nagłe wystąpienia w programach telewizyjnych. W 2021 roku ten sam mężczyzna wbił przed kamery teleturnieju Schlag den Raab. Tam również pytał “gdzie do cholery jest GTA VI?”, domagając się odpowiedzi wprost do kamery telewizyjnej. Host programu zachował się jednak nieco bardziej stonowanie. Stwierdził bowiem, że nie jest mu to potrzebne, bo nie skończył nawet “piątki”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie