Fireball od Rockstar Games może okazać się GTA VI albo… nowym tenisem stołowym

GTA VI to Fireball? Jest taka szansa, choć może to być również nowy tenis
Newsy PC PS5 Xbox Series

Aktorka głosowa zawarła w swoim CV informacje o projekcie „Fireball” dla Rockstar Games. Chodzi o GTA VI czy coś nawet bardziej zaskakującego?

GTA VI nadchodzi, a my nie możemy doczekać się jakichkolwiek pierwszych konkretnych informacji o projekcie. Plotek w internecie było już dużo, niektóre brzmiały mniej lub bardziej sensownie, ale zawsze warto kierować się w stronę nie tyle internetowych domysłów, ile nieco bardziej „oficjalnych” źródeł. Tym razem źródło wspomina o projekcie „Fireball” od Rockstar Games.

Cała sprawa została nagłośniona przez Twitterowe konto zajmujące się przeciekami i informacjami o GTA VI. W CV pewnej aktorki natrafiono na wzmiankę o roli Tamary. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie chodziło o projekt „Fireball” od… Rockstar Games. Całą sprawę komplikuje fakt, iż zaledwie dzień po odkryciu wpis zniknął.

To nie byłby pierwszy taki przypadek, gdy aktorzy chwalą się czymś, czym jeszcze nie powinni. Wydawca tytułu potem zwraca im na to uwagę, przypomina o NDA, a wpis znika. Szkoda, że nie wiemy, czym w zasadzie „Fireball” może być. Niemal pewne jest, że chodzi o nazwę kodową jakiegoś projektu. Spekulacje w internecie dotyczą przede wszystkim GTA VI.

Szkopuł w tym, że może chodzić o jeszcze inny projekt. Niektórzy mogą nie pamiętać, ale Rockstar wypuścił w 2006 roku Rockstar Games Presents Table Tennis, czyli tenis stołowy. Produkcja przeszła bez większego echa, ale powstała przede wszystkim jako demo silnika Rockstar Advanced Game Engine. Później wykorzystano go w GTA IV. Czyżby kolejny „przystanek” na drodze do wydania nowego GTA? No cóż, pozostaje nam tylko spekulować.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie