Konkretna data premiery GTA VI. Fani mają ciekawą teorię

GTA VI - screen
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Teorii spiskowych i domysłów w kontekście nowej odsłony serii Grand Theft Auto. Te dotyczą nie tylko zawartości gry, ale również oficjalnego wydania produkcji. Zdaniem niektórych fanów, konkretna data premiery GTA VI została ujawniona w GTA Online. Czy omawiana poszlaka ma jakąkolwiek rację bytu? Sprawdźcie sami, co poruszyło w ostatnim czasie miłośników serii.

Data premiery GTA VI na wiosnę?

Od momentu publikacji trailera GTA VI w internecie znaleźć można wiele różnych teorii i domysłów snutych przez fanów na temat gry. Znaczna część z nich opiera się na zawartości samego zwiastuna. Miłośnicy serii próbują z tych 90 sekund wideo wyciągnąć jak najwięcej się da, dopisując niekiedy własne teorie i przemyślenia na temat tego, co znajdziemy w grze. Ostatnia plotka związana jest jednak nie z samym trailerem, a tym, co pojawiło się w GTA Online. Czy napis na przedmiocie może być podpowiedzią dotyczącą daty wydania produkcji?

Zdaniem niektórych i owszem. Chodzi konkretniej o pewną koszulkę, która jest dostępna w multiplayerowej wersji gry. Użytkownik Reddit, Cpyto_Man, twierdzi, że data premiery nowego GTA to 1 kwietnia 2025 roku. Teoria ta opiera się na liczbach na koszulce z zwiastuna GTA Online. Liczby na koszulce interpretowane są jako „12/5/23, 9 AM” (prawdopodobnie data i godzina zwiastuna), podczas gdy inna liczba „040125” sugeruje datę 1 kwietnia 2025 roku.

Niektórzy są sceptyczni, zwłaszcza z uwagi na datę 1 kwietnia (Prima Aprilis). Użytkownicy zwracają uwagę na niespójności w formacie daty w teorii użytkownika. Całkiem możliwe, że facet widzi to, co chce widzieć. Niekoniecznie zaś ma to jakikolwiek związek z rzeczywistymi planami Rockstar. Szczerze mówiąc, mało prawdopodobne jest, aby w ten sposób teasowali konkretną datę premiery. Tym bardziej gdy wszyscy wiemy, że rok 2025 jest całkiem umowny.

Na ten moment pewne jest tylko to, że GTA VI istnieje i w końcu wyjdzie. Kiedy? 2025 rok został oficjalnie zapowiedziany w trailerze i tego się trzymajmy. Oby obyło się bez opóźnień.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie