Michael z GTA V jest fanem Lucii z nowej części. „Wygląda świetnie!”

GTA VI - nagranie z rzekomą aktorką z gry hitem sieci
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Ned Luke, czyli aktor wcielający się w Michaela z piątej odsłony serii dość często komentuje doniesienia ze świata gier od Rockstar. Facet ewidentnie żyje tym, co wydarzy się np. w serii Grand Theft Auto. Tym razem odniósł się do bohaterki, w którą wcielimy się w GTA VI. Jego zdaniem postać ta robi dobre wrażenie i wygląda świetnie.

GTA VI ze świetną bohaterką? Dobry wybór twórców

Seria Grand Theft Auto od dawna słynie z ciekawych i charakterystycznych postaci. Tyczy się to nie tylko niezależnych bohaterów fabularnych, ale także głównych protagonistów. W czwórce wcielaliśmy się w lubianego Niko, wcześniej był choćby CJ, a piąta odsłona zapewniła nam aż trójkę facetów, których losami przyszło nam kierować. Jeden z nich, czyli Ned Luke (Michael De Santa) lubi zabierać głos w sprawie nowych wieści dotyczących GTA VI. Tym razem postanowił odnieść się do pewnych zarzutów, które niektórzy przedstawiają wobec gry.

Tą będzie Lucia, czyli po raz pierwszy w historii serii kobieta (a przynajmniej w tak „dużym” wydaniu). Część graczy uznała to jednak za podejście „woke” i oskarżyło Rockstar o sztuczne krzewienie równości społecznych. Aktor odniósł się do tych tez i uznał, że tylko klauni mogą tak uważać. Jego zdaniem Lucia jest genialną bohaterką. A przynajmniej tak się zapowiada na podstawie trailera:

Lucia zapowiada się świetnie. W zwiastunie wyglądała naprawdę dobrze.

Ned Luke

Aktor zwraca też uwagę na to, jak mocna rola przypada bohaterce. W jednej z ostatnich scen to ona wyważa drzwi i wparowuje do środka jako pierwsza. Jej partner, Jason, jest z tyłu. Wiele wskazuje na to, że właśnie bohaterka będzie postacią wiodącą. A oskarżenia o „woke” w wykonaniu Rockstar? Bzdura — i trzeba się z tym zgodzić.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie