Tak Rockstar świętuje Walentynki w sieciowym trybie GTA V

Rockstar tradycyjnie urządza Walentynki w GTA Online. Zobaczcie, co w tym roku proponuje deweloper na tzw. święto zakochanych.

Można powiedzieć – bez szału, ponieważ z nowości w zasadzie dostajemy tylko nowy samochód Vapid Hustler, który właśnie trafił do oferty Legendary Motorsport (filmik na końcu wiadomości). Oprócz tego deweloper przygotował solidną porcję zniżek oraz okazje, by zarobić więcej kasy oraz szybciej awansować.

Wiedźmin 4 to pewniak. Tak może wyglądać nowa część

Do 19 lutego możemy zgarniać podwójne premie GTA$ i RP za tryby:

Do grobowej deski: W tej poczwórnej randce GTA Online zmierzy się maksymalnie do czterech zakochanych par: każda ma jedno życie i jeśli jedna osoba z pary zginie, druga popełni dramatyczne samobójstwo.

Oprawca: Oprawca ze strzelbą ściga do 7 ofiar wyposażonych jedynie w latarki. Po 3 minutach ofiary też dostają strzelby i mogą dopaść oprawcę.

Wskrzeszenie: Nic tak nie mówi „integracja zespołu”, jak przywrócenie kolegi do gry, strzelając przeciwnikowi w tył głowy. Ale to oznacza, że jedynym sposobem na zwycięstwo jest wybicie rywali do nogi, bo jeśli komuś odpuścicie, to prosicie się o problem.

Linia śmierci: Załóżcie kombinezony, wsiądźcie na zabójczo szybkie Nagasaki Shotaro i wymanewrujcie rywali. Niszczycielski promień, który zostawiacie za sobą, zmieni w kulę ognia każdego z rywali, który pechowo się z nim zetknie.

Zagubieni kontra Potępieni: W trybie Zagubieni kontra Potępieni anioły toczą z diabłami ostateczną batalię o dusze. Podczas każdej rozgrywki co 60 sekund na zmianę zapada noc i dzień, co wpływa na premie do pancerza, zdrowia i uzbrojenia dla jednej ze stron – dzień pomaga aniołom, a noc diabłom.

Dodatkowo rabaty, które również obowiązują do 19 lutego, na:

 •  Gusenberg 25% taniej;

Zniżki na pojazdy

 • Albany Roosevelt (klasyki sportowe) – zniżka 25%
 • Albany Roosevelt Valor (klasyki sportowe) – zniżka 25%
 • HVY Barrage (wojskowy) – zniżka 35% (cena promocyjna i standardowa)
 • Nagasaki Shotaro (motocykl) – zniżka 25% (dostępny do kupienia po jednej rundzie Linii śmierci)
 • Wóz pacyfikacyjny (służby ratunkowe) – zniżka 35% (cena promocyjna i standardowa)
 • Ocelot Stromberg (klasyki sportowe / bojowy) – zniżka 25% (cena promocyjna i standardowa)
 • Nagasaki Buzzard (śmigłowiec bojowy) – zniżka 25%

Zniżki w Dynasty8

 • Wszystkie nieruchomości z 10-miejscowymi garażami (w tym apartamenty, garaże i domy na palach) – zniżka 25%
 • Biura prezesa – zniżka 25%

Ubrania i akcesoria

 • Walentynkowa odzież – zniżka 25%
 • Tatuaże Skoku na koniec świata – zniżka 25%
 • Odzież Przemytu – zniżka 25%

Jest jeszcze nowy wyścig premium „Turbina” (dla terenówek) oraz próba czasowa „Lotnisko”, gdzie również czeka na nas premia GTA$ i RP. To jednak nie wszystko. Jak czytamy na stronie Rockstar Games Social Club: Jeśli Wasza druga połówka niezbyt przejmuje się Waszymi potrzebami i marzeniami, to osobista asystentka lub asystent zawsze stanie na wysokości zadania – a w Walentynki będzie świadczyćswoje usługi 25% taniej. Aby przykuć wzrok swoich wybranek bądź wybranków, zajrzyjcie do Benny’ego i sięgnijcie po 25% zniżki na ulepszenia w Benny’s Original Motor Works.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.