GTA V obchodzi 10-lecie. Rockstar dziękuje wiernym graczom

GTA V ma już 10 lat. Rockstar Games dziękuje fanom
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

Wczoraj GTA V stuknęło 10 lat. To szmat czasu, więc Rockstar Games zdecydowało się na wystosowanie swoistych podziękowań dla graczy.

Grand Theft Auto VI jeszcze nie wyszło. Z jednej strony nic dziwnego, że gracze nie mogą doczekać się premiery gry, ale z drugiej – GTA V wciąż cieszy się gigantyczną popularnością. Fani od 10 lat cieszą się pozycją, skupiając się nie tylko na trybie fabularnym, ale i komponencie Online. To w końcu jedna z największych gier w historii komputerowej rozrywki.

GTA V ma już ponad 10 lat!

Co robiliście 10 lat temu? Zgaduję, że wielu z Was akurat w tym momencie (lub wieczorem) siedziało przed konsolą, ciesząc się świeżym debiutem GTA V. Wielki hicior Rockstara wczoraj obchodził 10-lecie, więc deweloperzy zdecydowali się podziękować graczom. Ci, rzecz jasna, nie mogą doczekać się czegokolwiek o “szóstce”, ale R* wybitnie się z tym nie spieszy.

Ta niesamowita społeczność jest powodem, dla którego GTA V rozkwitło na wielu generacjach konsol i dało nam możliwość rozwoju i aktualizacji GTA Online o nowe funkcje i treści w ciągu ostatnich 10 lat, a wasze wsparcie naprawdę napawa nas pokorą. Ogromne podziękowania dla każdego, kto kiedykolwiek grał, transmitował, odgrywał rolę, tworzył lub udostępniał ze świata Los Santos i Blaine County – życzymy wielu kolejnych wspólnych przygód!

– dziękuje fanom Rockstar Games na Twitterze

“Ogromne podziękowania byłyby wtedy, gdybyście pokazali zwiastun GTA VI” – jednogłośnie grzmią internauci. Coś w tym jest, bo w końcu gra wyciekała już niezliczoną ilość razy. Nie warto jednak wierzyć we wszystko, co przeczytacie w internecie. Niemniej Take-Two wydaje się pewne, kiedy gra zadebiutuje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie