GTA The Trilogy The Definitive Edition - Vice City - PG

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ocenzurowane? Fani analizują zwiastun

Niedawno pokazano zwiastun odnowionego GTA: The Trilogy. Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół: koszulka Phila Cassidy’ego.

Po serii pogłosek, przecieków i domysłów Rockstar w końcu zapowiedziało odświeżoną Trylogię GTA. Niedawno doczekaliśmy się też zwiastuna, który pokazuje tytuły w nowej wersji. Filmik dla przypomnienia pokazujemy poniżej. Fani serii dopatrzyli się ciekawego szczegółu na nagraniu.

Okazało się, że że Phil Cassidy, który w oryginałach nosił koszulkę z flagą Konfederacji, na wideo prezentującym Edycję Ostateczną ma na ubraniu logo z czaszką. Bohatera w nowym t-shircie widać dosłownie przez chwilę (0:34). Niektórzy uważają, że symbol, który kojarzony jest dziś z rasizmem, został usunięty jedynie z trailera i wróci na koszulkę bohatera w grach.

Jak będzie, przekonamy się już niebawem. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutuje bowiem 11 listopada. W tytuły pogramy na pecetach (poprzez Rockstar Games Launcher), PS4, PS5, Xboksie One, Series X/S i Switchu. Data ta dotyczy jednak jedynie wersji cyfrowej gier. Na wydania pudełkowe przyjdzie fanom GTA poczekać do grudnia.

Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Confederate Flag censored
(źródło: NicheGamer.com)
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%