Ostatnia chwila na ogranie GTA San Andreas The Definitive Edition niskim kosztem

GTA San Andreas The Definitive Edition
Newsy

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z GTA San Andreas The Definitive Edition, a nie chcecie płacić za grę pełnej ceny, macie ostatnią szansę na sprawdzenie tego tytułu niskim kosztem. Gra wkrótce zostanie usunięta z oferty Xbox Game Pass.

Wraz z ujawnieniem oferty Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja ogłoszono też, listę tytułów, które opuszczą katalog usługi. Wśród wymienionych gier znajdziemy odnowione GTA San Andreas, które opuści subskrypcję Microsoftu już 10 maja. Macie więc mniej niż tydzień na zapoznanie się z tą produkcją w ramach subskrypcji. Przejść gry raczej nie zdążycie, ale bez problemu powinniście być w stanie zapoznać się z ulepszeniami, które wprowadziło Grove Street Games.

Choć początkowa zła sława GTA The Trilogy The Definitive Edition skutecznie odrzuciła od zestawu odświeżeń wielu fanów, liczne łatki i poprawki podobno sprowadziły wszystkie tytuły na dobrą drogę. Oznacza to, że możecie grać w GTA San Andreas The Definitive Edition bez obaw o to, że napotkacie na swojej drodze tonę frustrujących błędów i niedoskonałości.

Nawet jeśli nie załapiecie się już na San Andreas w Game Passie, nie stracicie bardzo wiele. Zestaw odświeżonych GTA tanieje dość szybko i już teraz da się go zgarnąć za około 130 złotych. Nie jest to moim zdaniem specjalnie dużo biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie trzy tytuły doczekały się zauważalnych ulepszeń oprawy, a twórcy nadal pracują nad kolejnymi łatkami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie