Prezenty od Rockstar na święta i Nowy Rok

Kolejne nowości w sieciowym trybie GTA V.

Rockstar informuje, że na ulicach Los Santos pojawił się nowy pojazd – Overflod Autarch, który jest już dostępny w  Legendary Motorsport. To superauto zostało zbudowane w pierwszej kolejności z myślą o prędkości, a dopiero w drugiej z troską o ochronę środowiska, i z pewnością zwróci uwagę innych, gdy będziecie nim mknąć na czerwonym świetle, po znakach stopu i nieuważnych przechodniach – tak przedstawiono samochód na Rockstar Games Social Club. Oprócz tego możemy sięgnąć po nowy samochód Benefactor Streiter. To SUV dostępny w Southern San Andreas Super Autos.

Gra dorobiła się również nowego trybu adwersarza Oprawcy, w którym walkę o przetrwanie toczą dwie drużyny: Uzbrojeni w strzelby i maczety oprawcy brną przez mrok, szukając ofiar, które do dyspozycji mają jedynie termowizory i latarki. Ale co minuta role się odwracają i zabawa toczy się aż do wyeliminowania jednej z drużyn. Do 8 stycznia tryb Oprawcy zapewnia podwójne premie GTA$ i RP.

Są również świąteczne i noworoczne prezenty. W kolejnych dniach mamy dla Was kolejną zawartość do odblokowania, z którą milej będzie powitać Nowy Rok, a także Wasz ulubiony biały puch – czytamy na stronie Rockstar.
Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.