Rockstar ładuje do GTA Online kolejną dawkę emocji

Zobaczcie, co nowego na ulicach Los Santos.

Rockstar informuje, że w najbliższych tygodniach i miesiącach lata będą na nas czekać nowe tryby i odjazdowe pojazdy w GTA Online. Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych, kilka nowości już dziś trafiło do gry.

Na początek nowe futurystyczne superauto Vagner, które można kupić w Legendary Motorsport. Na drugą nóżkę mamy nowy tryb adwersarza Poranny nalot, rozpoczynający się nocnym skokiem na spadochronie ze śmigłowca w sam środek strefy walki.

GTA Online – nowy samochód.

Dwie drużyny złożone z maksymalnie sześciu graczy skaczą na spadochronach w sam środek strefy walki i szukają przekaźnika ukrytego w specjalnej paczce. Celem jest odnalezienie i dostarczenie go do strefy ewakuacyjnej. Uczestnicy są uzbrojeni po zęby i korzystają z nokto- i termowizji oraz aplikacji Trackify do odszukania odpowiedniej paczki. Uwaga: korzystanie z Trackify sprawia, że gracz jest wystawiony na ataki – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Do 10 lipca możemy zgarnąć w Porannym nalocie podwójne premie GTA$ i RP.

Ponadto Rockstar donosi o powrocie zawartości z aktualizacji Dzień Niepodległości: Wyrzutnie fajerwerków, klasyczne stroje, Western Sovereign i monster truck Liberator wracają, będą dostępne do 10 lipca, a do tego są o 25% tańsze. Oprócz tego, w tym roku możecie sięgnąć po nowe amerykańskie oznaczenia dla mobilnego centrum operacyjnego, jak i broni w wersji 2.

Za samo zalogowanie się do GTA Online do 10 lipca odblokujemy w grze koszulki Rockstar Noise (z zakłóceniami), które w tym tygodniu trafiły do sklepu Rockstar Warehouse.

Na koniec lista obniżek…

  • Jacht Ryby: zniżka 25%
  • Jacht Orion: zniżka 30%
  • Jacht Wodnik: zniżka 35%
  • Modyfikacje jachtu: zniżka 50%
  • Wszystkie pojazdy wodne w Docktease: zniżka 25%
  • Ubiór i tatuaże z Karkołomnych wyczynów: zniżka 25%

… oraz wyścigi premium i próby czasowe

30 czerwca – 3 lipca:

  • Wyścig premium – „Kręcioł” (dla superaut)
  • Próba czasowa – „Fort Zancudo”

4 lipca – 10 lipca

  • Wyścig premium pojazdów specjalnych – „Atmosfera” (dla Voltików Rocket)
  • Próba czasowa – „Kanał burzowy”

Aby wziąć udział w wyścigu premium, należy skorzystać z aplikacji Szybka akcja w telefonie lub wejść w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi uczestnicy dostaną wysokie nagrody GTA$, a sam udział zapewnia potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wyznaczcie punkt nawigacyjny na mapie i wjedźcie w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie wyznaczony czas, a zgarniecie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.