GTA Online. Gra bije rekordy popularności

0 komentarzy

Popularność GTA Online nie maleje. Gra przynosi ogromne zyski.

Wieloosobowy tryb do Grand Theft Auto, istnieje na rynku już od roku 2013. Jego popularność nie słabnie, w 2020 na serwerach pojawiło się więcej graczy niż w poprzednich latach.

Rockstar dopieszcza projekt przez cały czas, wypuszczając co rusz nowe aktualizacje. Najnowsze darmowe rozszerzenie The Cayo Perico Heist, dostarcza wielu nowych aktywności.

Nic dziwnego, że youtuberzy chętnie sięgają po GTA Online podczas streamowania, przyciągając szerokie rzesze graczy. Chociaż tryb w założeniach jest darmowy, to Rockstar zarabia ogromne pieniądze z tytułu dochodu z mikrotranskacji. Red Dead Online nie osiągnęło aż tak dobrych rezultatów, niemniej westernowe uniwersum cieszy się coraz to większą popularnością.

Ogromny sukces trybu wieloosobowego, niestety znacząco wydłuża okres oczekiwania na GTA VI. Amerykańska firma produkująca gry komputerowe, nie widzi sensu by zabijać kurę znoszącą złote jaja i rezygnować z intratnego finansowo projektu, jakim jest GTA Online.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się