GTA VI - czerwony samochód sportowy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Mapa z „przecieku” GTA VI porównana z GTA V. Gracze badają lokacje

Fan serii GTA porównał niepotwierdzoną mapę GTA 6 z Los Santos. Wielu graczy może się zawieźć, ponieważ okazuje się, że jest ona mniejsza od tej z piątej części.

Od wielu miesięcy robi się w internecie głośno o przeciekach na temat GTA 6. Choć Rockstar Games oficjalnie jeszcze niczego nie potwierdziło, już naprawdę długo przewija się temat mapy Vice City, która miałaby powrócić w kolejnej odsłonie cyklu. Dla niewtajemniczonych dopowiem, że już dawno wyciekła niepotwierdzona grafika mapy z kolejnego Grand Theft Auto, która przedstawia właśnie wspomniane miasto. Gracze ponownie pod lupę wzięli ten obraz i porównali go do Los Santos.

Za zestawienie wysp możemy podziękować użytkownikowi Blue_Grapefruit. Niestety, według niego ta z kontynuacji serii będzie nieco mniejsza od swojej poprzedniczki. Wskazuje na to bezpośrednie porównanie kluczowych punktów, które możecie zobaczyć po prawej. Jest jednak spora szansa, że powyższa mapa z Vice City jest fake’iem, dlatego powinniśmy podchodzić do tego tematu z dystansem.

Jeżeli jednak grafika jest prawdziwa, to niektórzy będą mieli powody do obaw. Bardzo możliwe, że Rockstar Games zmieści większą ilość zawartości na mniejszym terenie, bo przecież i tak „piątka” obfitowała w interakcje. Szczerze mówiąc, wątpię w scenariusz, gdzie gracze otrzymaliby mniej treści względem poprzedniej odsłony. Obszar samej wyspy to przecież nie wszystko. Liczą się też takie lokacje jak budynki, do których będziemy mogli wejść, a także wielkość samego miasta. Prawdopodobnie Vice City na przestrzeni lat zdążyło znacznie się rozrosnąć, dlatego nie powinniśmy mieć, czym się martwić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się