Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – ukryte pliki w trybie sieciowym to nowa misja związana z RDR2!

Rockstar ponownie zamierza nawiązać do nadchodzącego Red Dead Redemption 2 w swoim gangsterskim hicie. Gracze wygrzebali w plikach niedawnej aktualizacji GTA 5 pliki, które pozwalają zdobyć w GTA Online ciekawą broń z RDR 2.

W grudniu zeszłego roku Rockstar pozwolił nam zdobyć w GTA 5 Online i rewolwer, który po odszukaniu na ulicach Los Santos będzie można odblokować w Red Dead Redemption 2. Teraz deweloper szykuje się do kolejnego spotkania GTA 5 z RDR 2, lecz gracze już odkryli wszystkie szczegóły i nawet wykonali sekretną jeszcze misję w grze.

GTA 5 – kolejna broń z Red Dead Redemption 2

W zeszłym tygodniu Rockstar wypuścił patch 1.44 do GTA 5, którego głównym daniem było wprowadzenie dodatku z klubami nocnymi do GTA Online. Najwięksi fani tytułu przekopali się przez pliki aktualizacji, które doprowadziły ich do misji, po której wykonaniu dostajemy kolejną broń z RDR 2 – kamienną siekierę. Zadanie nie jest jeszcze dostępne dla wszystkich graczy, lecz można się spodziewać, że po opublikowaniu znaleziska w sieci, Rockstar pośpieszy się z oficjalnym ogłoszeniem.

Misja jest zlecana przez Maude, która daje nam namiary na pięć celów, które należy przechwycić lub zlikwidować (przechwytując cele i dostarczając je do Maude, otrzymujesz dużą nagrodę). Jeśli uporamy się z piątką, dostajemy namiar na kamienną siekierę. Na poniższym wideo możecie zobaczyć likwidację celów.

Żeby jednak odblokować topór w nadchodzącym RDR 2, należy zabić nim 25 dowolnych mieszkańców Los Santos.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%