Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Poszukiwanie skarbów w GTA Online. Zobaczcie nową misję

Wy już dorwaliście się do rewolweru?

Od zeszłego piątku trwają w GTA Online poszukiwania rewolweru z samonapinaniem. To broń rodem z Dzikiego Zachodu i jeśli odblokujemy ją w Los Santos, będziemy mogli postrzelać gnatem w nadchodzącym Red Dead Redemption 2.

Rewolwer możemy oczywiście odkryć nie tylko w wersji GTA Online na PlayStation 4 oraz Xbox One, lecz również na PC. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że RDR 2 zostało w jakiś sposób potwierdzone na blaszaki, ponieważ Rockstar jasno zaznacza, że odnalezioną w gangsterskiej pukawkę odblokujemy późniejRed Dead Redemption 2 na PlayStation 4 i Xbox One.

5 premier w nowym tygodniu. Oczekiwany hit battle royale na zakończenie roku!

Jak znaleźć rewolwer? Na naszego iFruita powinniśmy otrzymać w grze wiadomość e-mail z pierwszą wskazówką, która doprowadzi nas do kolejnej i po takim sznureczku dotrzemy do samej broni. Gdy złapiemy ją w ręce, czeka nas wyzwanie – za 50 strzałów w głowę przeciwników zgarniemy 250 000 GTA$ i tym samym otrzymamy rewolwer w Red Dead Redemption 2. Poniżej wrzucamy filmik z poszukiwaniami i wspomnianą misją z headshotami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%