Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – Rockstar obsypuje graczy darmowymi prezentami

Wystarczy odpalić sieciowy tryb GTA 5 i zgarnąć bonusy. Jeden z nich jest przeznaczony dla każdego, by zgarnąć pozostałe, należy być uwzględnionym na liście gości.

Po dużej aktualizacji GTA 5 i wprowadzeniu do trybu online dodatku z klubami nocnymi, deweloperzy nadal zachęcają graczy, by spędzili jeszcze trochę czasu w Los Santos. Zresztą – jak pisaliśmy dzisiaj rano – o przyszłość cotygodniowych atrakcji w GTA Online nie mamy się co martwić.

GTA 5 – prezenty czekają w trybie online

Jeśli zalogujecie się do GTA Online do dnia 13 sierpnia, dostaniecie za darmo koszulkę The Palace (screen na początku newsa). Kto natomiast znajduje się na liście gości, na którą mogliśmy się dostać jeszcze przed wydaniem DLC z klubami nocnymi, zgarnie kolejne ekskluzywne nagrody.

Jak czytamy na stronie Rockstar, są to gratisowe malowania wielokolorowe Sessanta Nove i różowo-zielone morodla HVY Nightsharka oraz Ubermachta Revoltera. Dostępne bezpłatnie w warsztatach zbrojeniowych. Oraz tylko w tym tygodniu goście z listy mogą dodać Nightsharka i Revoltera do swojej floty pojazdów nie ponosząc żadnych kosztów przez cały tydzień. Odwiedź Legendary Motorsport i Warstock Cache & Carry, by odebrać te pojazdy do 13 sierpnia.

Nowe malowania.

To jednak nie koniec rozdawnictwa. Gracze z listy gości dostaną też premię 100 000 GTA$ i ekskluzywną koszulkę Technologie – wystarczy zalogować się do 13 sierpnia.

Nowości tego tygodnia w GTA Online

Prosto z Niemiec do Los Santos przybywa Dixon, uznany artysta i dyktator trendów, który ma mnóstwo fanów na całym świecie. W tym przypadku warto zaufać English Dave’owi – zatrudnienie Dixona w charakterze stałego DJ-a jest świetnym sposobem na rozsławienie swojego klubu i przyciągnięcie klienteli szukającej dobrej zabawy w południowym San Andreas – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Ponadto Los Santos Underground Radio rozszerza w tym tygodniu swój repertuar o ekskluzywny miks Tale Of Us zawierający debiutanckie utwory przeznaczone na najnowszy krążek pt. Afterlight.

Dla fanów podniebnych emocji, Rockstar przygotował zupełnie nowy samolot B-11 Strikeforce od Warstock Cache & Carry:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%