Masz GTA 5 i PS Plus? Zgarnij ekstra kasę w grze od Rockstar

Sony przypomina, że razem z Rockstar przygotowało specjalną ofertę dla subskrybentów PS Plus. Pieniądze w GTA 5 Online czekają na odebranie.

Studio Rockstar zapowiedziało w czerwcu rozszerzoną wersję GTA 5, która zawita na konsolach nowej generacji. Kto nie widział zwiastuna, znajdzie go w tym miejscu. Jednocześnie deweloper zapowiedział, wraz z Sony, akcję dla posiadaczy PlayStation 4 posiadających abonament PS Plus (tutaj kupicie 12 miesięcy Plusa na region PL najtaniejPlayStation Plus Card 365 Days (PL) PSN Key POLAND za 159,27 zł – cena z kodem rabatowym “PlanetaGracza” oraz prowizją za płatność przez Przelewy24).

Akcja rozdawania kasy w GTA 5 Online już wystartowała, o czym przypomina PlayStation Polska na Twitterze. Zasady są takie – jeśli masz GTA 5 i PS Plus, otrzymasz 1 000 000 GTA $ (zdeponowane na koncie Maze Bank w grze w ciągu 72 godzin od zalogowania) każdego miesiąca, w którym przynajmniej raz zalogujesz się w GTA Online. Kasa przysługuje za każdy miesiąc, aż do premiery GTA Online na PlayStation 5.

Jak widzicie, GTA 5 Online wciąż się kręci i nie zamierza odchodzić, robiąc miejsce dla GTA 6. Z drugiej strony Rockstar jasno sugeruje, że premiera GTA 6 nie zostanie przesunięta, bo GTA 5 wciąż zarabia. Fani serii tymczasem robią śmieszny filmik z GTA 5 na… PlayStation 10. Warto zobaczyć!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: