Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 na PlayStation 10, bo gra się nie starzeje [WIDEO]

Rockstar nie zamierza zapowiadać GTA 6 i niedawno dowiedzieliśmy się, że piąta część serii trafi na next-geny. Ile jeszcze będzie żyło Grand Theft Auto 5? Ktoś sobie zażartował tworząc poniższy filmik.

Długo czekamy na GTA 6, a nadzieję na rychłą zapowiedź gry pogrzebano podczas prezentacji gier na PS5, gdzie po prostu zapowiedziano… GTA 5 na nową generację. Kultowa gra doczeka się szeregu ulepszeń technicznych, wizualnych i poprawionej wydajności, aby w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, dzięki czemu gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek – tłumaczy Rockstar.

Można by pomyśleć, że GTA 6 nigdy nie zostanie zapowiedziane, a piątka będzie przerzucana, wznawiana i poprawiana bez końca. Taka myśl pojawiła się w głowach autorów poniższego wideo, którzy prześmiewczo pokazują, jak Rockstar nie może rozstać się z obecną odsłoną serii, która jednak już się starzeje.

Trailer GTA 5 na PS10 pokazuje starego Michaela, 500 bilionów sprzedanych egzemplarzy gry i rozgrywkę w jakości 40K 3D HDR. Premiera w 2050 roku. Ostro polecieli, zerknijcie sami!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się