Odbierajcie nową grę za darmo na Epic Games Store. Wiemy, co zgarniemy za tydzień

Gra za darmo w Epic Games Store. Nowy gratis, co za tydzień?
Newsy PC

W Epic Games Store dostępna jest nowa gra za darmo. I to nie sama, bo z dodatkiem do popularnego sieciowego tytułu. Co za tydzień?

Jak pisałem zresztą wczoraj, najnowszymi darmówkami na Epicu jest Chess Ultra oraz darmowy pakiet do World of Warships. O ile to drugie przeznaczone jest dla fanów sieciowego hitu, o tyle to pierwsze może zainteresować szerszą grupę graczy. Mowa bowiem o komputerowej wersji szachów – wiekowej i niezwykle popularnej grze z pionkami. Wiem, że “Gambit Królowej” spowodował boom na tę dyscyplinę już dawno temu, ale wiele osób nawet bez inspiracji serialem Netfliksa uwielbia rozgrywać kolejne partie szachów.

Nowa gra za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo znajdziecie w tym miejscu. Do ich odebrania klasycznie potrzebne jest konto na Epic Games Store. Po ich przypisaniu do konta zachowamy je na zawsze. Oznacza to, że nie musicie się martwić ich ewentualną stratą. Lepiej jednak pamiętać o ich odbiorze, choć póki co czasu jest sporo. Oferta darmówek Epica zmieni się za tydzień, w czwartek 30 marca 2023 roku. Co zgarniemy wtedy?

Otóż coś naprawdę ciekawego, o ile tylko lubicie stylizowane wizualnie gry o niezwykle urokliwej oprawie. Tunche, bo o niej mowa, jest ręcznie rysowanym roguelike’iem osadzonym w amazońskiej puszczy. Gracz wybiera jedną z 5 dostępnych postaci i poprzez walkę z przeciwnikami oraz eksplorację musi przywrócić spokój w tej oazie natury. Warto dodać, że gra oferuje również kooperację.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie