Wielki hicior Techlandu ma być dostępny za darmo i to bardzo niedługo

Gra za darmo - już za tydzień wielki hicior Techlandu, czyli Dying Light
Newsy PC

Ktoś spodziewałby się, że Dying Light będziecie mogli odebrać bez opłat? Nowa gra za darmo to podobno wielki hicior polskich deweloperów w ulepszonej edycji.

Poniższą informację należy jednak traktować jako plotkę, bo nie pochodzi od oficjalnego źródła. Z drugiej jednak strony użytkownik billbil-kun od dawna znany jest w środowisku entuzjastów różnych subskrypcji i darmowych prezentów. Często zdradza przedwczesne informacje o kolejnych darmówkach z Epica, zestawie w Amazon Prime Gaming czy ofercie PS Plus. Tym razem jego najnowsze przecieki dotyczą tego pierwszego.

Nowa gra za darmo w EGS to ponoć… Dying Light!

Wciąż możecie odebrać aktualne gry za darmo w Epic Games Store, a już dziś po godzinie 17:00 dostaniecie dwie pozycje – The Silent Age oraz Tunche. Nie da się ukryć, że od pewnego czasu szału nie ma. To wszystko może się jednak zmienić. Billbil-kun uważa, że już za tydzień zupełnie za darmo w EGS odbierzemy polski hicior Dying Light: Enhanced Edition.

Mowa o grze w kompletnej edycji, która zawiera wszelkie wydane DLC, a było ich sporo. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o dodatki kosmetyczne, a również i rozszerzenia fabularne pokroju The Following. Techland przez wiele lat wspierał ten tytuł, więc zabawy jest dziś co niemiara. Z drugiej strony ukazało się już DL2, ale wielu fanów uważa, że “jedynka” pozostaje jednak tą lepszą częścią. Osobiście nie mam zdania, bo “dwójka” zdobi szczyt mojej kupki wstydu, ale nie ukrywam, że w oryginale bawiłem się cholernie dobrze.

Na potwierdzenie tych plotek nie trzeba czekać długo. Epic najpewniej zdradzi kolejną darmówkę już dziś, po godzinie 17:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie