6 gier za darmo do sprawdzenia. Obfity weekend ze strzelankami, lecz nie tylko

Xbox Free Play Days potwierdzone. Zagramy w trzy świetne produkcje
Newsy PC PS4 PS5 Stadia Xbox Series XOne

Weekend startuje, zatem będzie więcej czasu na granie. Jeśli chcecie coś przetestować za darmo na PC, PlayStation lub Xbox, oto całkiem niezła propozycja.

Granie za darmo czas zacząć! Po pierwsze, wystartował darmowy weekend na Steam z dwiema strzelankami. Po drugie, trwa już Xbox Free Play Days. A na koniec Ubisoft pozwala postrzelać w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, też za free. Oto szczegóły i linki, gdzie możesz pobrać gry i testować za darmo.

Darmowy weekend na Stream. Co za darmo?

Tutaj mamy trzy popularne shootery, które mogą ogrywać oczywiście jedynie posiadacze komputerów PC. Oprócz tego udostępniono Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer oraz Witch It. Zabawa trwa do, w zależności od tytułu, nawet do 8 grudnia.

W każdym przypadku, możemy grać za darmo do godz. 19:00 danego dnia. Po tym czasie gry znikną z naszej biblioteki Steam.

Xbox Free Play Days – co za darmo?

Microsoft proponuje natomiast, byśmy za pośrednictwem sklepu Xbox przetestowali za free następujące tytuły:

Żeby przetestować gry na Xbox za darmo, konieczne jest posiadanie abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Coś dla PlayStation – Rainbow Six Siege za darmo do sprawdzenia

Na koniec oferta Ubisoftu, która dotyczy gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Można ja testować na PC, Stadia, oraz konsolach Xbox i PlayStation. Oto linki do pobrania:

Na każdej z platform, strzelanką Ubisoftu możemy ogrywać za free do godziny 13:00 wspomnianego dnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie