Trzy gry za darmo na GOG-u. Nie trzeba płacić, aby strzelać do obcych

Gry za darmo na GOG-u. Darmowa trylogia o strzelaniu do kosmitów
Newsy PC

GOG ponownie rozdaje gry za darmo i tym razem padło na całą trylogię Alien Breed. Jak to mówią – żal nie skorzystać, skoro rozdają za darmo.

Alien Breed to klasyczna i dość wiekowa seria, która oryginalnie zadebiutowała w 1991 roku na Commodore. Przez lata było o niej dość cicho, ale potem nagle powróciła – w 2009 roku za sprawą Alien Breed Impact. Od tamtej pory doczekała się kolejnych części, remasterów czy reedycji. Być może marka ta nie jest jakoś szczególnie rozpoznawalna, ale chyba i tak warto skusić się na najnowszą okazję.

A ta jest naprawdę niezła, bo kompletną kolekcję Alien Breed Trilogy możemy zupełnie za darmo przypisać do naszych kont na GOG-u. Aby móc cieszyć się darmówkami, należy udać się pod ten adres lub zalogować się do aplikacji. Potem tylko musimy wcisnąć “Zdobądź za darmo”, a trzy gry z serii będą nasze bez potrzeby płacenia.

W skład zestawu wchodzą: Alien Breed Impact, AB2 Assault i AB3 Descent. Każda kolejna część rozwija ideę poprzedniej, a seria polega w głównej mierze na masakrowaniu fal kosmitów w stylu top-down shooterów. Tyle razy widziałem te gry na promocji, że w końcu aż je wypróbuję, bo wcześniej nie miałem jakoś okazji.

Warto zaznaczyć, że gry te wspierające kooperację, więc możemy strzelać do hord kosmitów wraz ze znajomym. Oferta dostępna jest do 17 lutego 2023 roku, do godziny 15:00. Lepiej więc się pospieszyć!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie