Xbox Free Play Days powracają. Za darmo ogramy świetne pozycje dla fanów Warhammera

Gry za darmo dla fanów Warhammer. Xbox Free Play Days powracają
Newsy Xbox Series XOne

Xbox Free Play Days powracają. Na najbliższy czerwcowy weekend przewidziano trzy świetne gry za darmo z uniwersum Warhammera.

Fani Xboksa mają kolejną okazję ograć świetne produkcje w ramach Xbox Free Play Days. O ile jesteśmy członkami Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold możemy poświęcić najbliższy weekend na wypróbowanie gier z uniwersum Warhammera. Na oficjalnym blogu Xbox firma zachęca nie tylko do odpalenia gier, ale również kusi przecenami na nie.

Free Play Days i gry za darmo na weekend

Pierwszą dostępna w ramach darmowego weekendu grą jest Warhammer: Chaosbane. To ciekawy hack’n’slash w stylu Diablo, osadzony jednak w dobrze znanym świecie Warhammer Fantasy. Mamy możliwość rozgrywania kampanii samemu lub też z maksymalnie czterema graczami. Chaosbane spotkał się z ciepłym przyjęciem na premierę i jeżeli lubicie „siekać” pomioty Chaosu – raczej nie powinniście się zawieść. No a na pewno nic nie stracicie na wypróbowaniu gry.

Kolejnym tytułem jest Warhammer: Vermintide 2. To druga część gry określanej jako „Left 4 Dead w wersji WH”. Bardzo brutalna produkcja, podobnie jak Chaosbane, przenosi nas do spowitego mrokiem świata fantasy. Wcielamy się w jedną z dostępnych postaci, a naszym głównym zadaniem jest przebijanie się przez hordy nieprzyjaciół. Pomoże nam w tym bogaty arsenał broni białej, bo cała rozgrywka skupia się przede wszystkim na potyczkach „face to face”. Vermintide 2 najlepiej „smakuje” w kooperacji. Z racji swoich podobieństw do popularnego cyklu Valve gra przypadła do gustu szczególnie grupom znajomych.

Trzecią produkcją jest Warhammer 40,000: Mechanicus. Tym razem dla odmiany dostajemy nie wersję fantasy, a mroczne science-fiction 40K. Wcześniejsze dwie pozycje mogły okazać się dedykowane dla graczy lubujących się w nieustannej akcji i współpracy, teraz więc mamy coś znacznie bardziej spokojnego. Mechanicus jest bowiem turową strategią. Tutaj przyda się więc sprytny plan, taktyka i sporo myślenia, aby pokonać zastępy wrogów. Wszystkie powyższy gry w ramach darmowego Free Play Days dostępne są już od teraz, do 8:59 czasu polskiego 5 czerwca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie