Ostatnie godziny na odebranie darmowego hitu z Epic Games Store

Gry za darmo Epic Games Store. Ostatni dzwonek, by odebrać tytuł
Newsy PC

Zostały już ostatnie godziny, aby odebrać zeszłotygodniowe gry za darmo udostępnione przez Epic Games.

Oferta zmienia się bowiem co czwartek, a to oznacza, że już dziś czeka na nas kolejny tytuł. Pozostając jednak w temacie tego, czym platforma uraczyła nas w zeszłym tygodniu, nadal macie szansę odebrać Wolfenstein: The New Order. Termin mija dzisiaj punkt o 17:00 polskiego czasu; nie ma zatem ani chwili do stracenia.

Produkcja przedstawiająca swoją wersję historii alternatywnej jest oczywiście kontynuacją popularnej serii znanej fanom już od lat 80. Po raz kolejny wcielimy się tu w B.J. Blazkowicza, bo i tym razem tylko on jest w stanie powstrzymać nazistów:

„Wyposażeni w tajemniczą, zaawansowaną technologię naziści rzucili na kolana najpotężniejsze państwa świata. Wybudzony po 14 latach śpiączki w obcym świecie weteran wojenny B.J. Blazkowicz zanurza się w alternatywnej wersji lat 60., w której potworny reżim nazistów wygrał drugą wojnę światową i rządzi żelazną pięścią. Wcielasz się w B.J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego i jedynego człowieka zdolnego zmienić bieg historii.”

Twórcy zadbali o doskonałą, wciągającą narrację, dużą dawkę emocji, oraz – przede wszystkim – ekscytującą walkę. Do wyboru będą nowe bronie, a i sami przeciwnicy stanowią coraz większe wyzwanie.

Gry za darmo zmieniają się na Epic Games o 17:00. O tej godzinie otrzymamy zatem dostęp do nowego tytułu; niestety jak na razie nie ma oficjalnych informacji na temat tego, co znajdzie się w serwisie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie