Darmowy tytuł z Epic Games już dostępny. Coś dla fanów historii alternatywnej

Gry za darmo Epic. Tym razem coś z historii alternatywnej
Newsy PC

Kolejne gry za darmo jak co czwartek udostępnił dziś Epic Games. W tym tygodniu wraz z nowym tytułem odkryjemy zagadnienia historii alternatywnej.

Do odebrania jest bowiem Wolfenstein: The New Order. Samego Wolfensteina przedstawiać chyba nie trzeba – seria bije rekordy popularności już od ponad 40 lat, gdy ukazała się pierwsza część o losach Blazkowicza. The New Order, jak głosi zresztą sam podtytuł, jest nową odsłoną kolekcji. Jak wiadomo z oficjalnego opisu gry:

„Wolfenstein: The New Order wskrzesza serię, która zapoczątkowała gatunek gier first-person. Weterani ze studia MachineGames, które słynie z tego, że stawia na fabułę, również tym razem stanęli na wysokości zadania. Wolfenstein zachwyca wielowątkową narracją, wartką akcją, przygodą i walką z perspektywy pierwszej osoby.

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika Tech firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

W The New Order możecie liczyć na nowe elementy rozgrywki, wiele nowych broni, a przede wszystkim – doskonałą zabawę. Gra stanowi mieszankę przygody i akcji, dzięki czemu coś dla siebie znajdą tu ci, którzy nie są największymi fanami strzelanek.

Nowe gry za darmo są dostępne na Epic Games przez tydzień, czyli w tym przypadku do 9 czerwca 2022 roku do godziny 17:00. Wówczas zastąpi ją kolejna tajemnicza gra. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, co może się pojawić; są jednak duże szanse na to, że otrzymamy kolejny hit. Po dostępnej ostatnio kolekcji BioShock oraz poprzednim Borderlands 3 Epic nie będzie raczej zwalniał tempa i sprezentuje nam wartościowy tytuł.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie