Ostatni moment na odebranie aktualnych gier za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store. Ostatni moment na odebranie
Newsy PC

Spieszcie się, bo Epic Games Store już dziś o godzinie 17:00 zmieni ofertę. Obecne gry za darmo możecie więc odbierać do tego czasu.

Może tym razem nie dostaliśmy żadnych większych hitów, ostatnie gry za darmo w Epic Games Store i tak wydają się dobrym argumentem za zalogowaniem się do serwisu. Do ich odebrania mamy niewiele czasu. Dziś, tj. 21 lipca o godzinie 17:00 oferta sklepu zmieni się na inną.

Póki jeszcze popołudnie nie nadeszło, warto zainteresować się grami z tamtego tygodnia, jeżeli jeszcze ich nie odebraliśmy. No dobra, w zasadzie to mamy jedną grę i specjalną paczkę zawartości. Darmową pozycją jest Wonder Boy: The Dragon’s Trap, czyli remake klasycznej pozycji z czasów Commodore 64. I jest to remake kompletny, bo zmieniono w nim w zasadzie wszystko. Kultowa platformówka oferuje ręcznie rysowaną grafikę, nowe animacje, a także nowoczesną ścieżkę dźwiękową.

Fani Idle Champions of the Forgotten Realms mogą z kolei liczyć na darmową paczkę zawartości do gry. Jej wartość Epic wycenia na 100 dolarów, także dostaniemy tutaj sporo rzeczy.

Dziś o godzinie 17:00 dostaniemy podobny, co ostatnio, zestaw. Możemy liczyć na paczkę zawartości do Shop Titans, która również ma wartość rzędu 100 dolarów. Jeżeli zaś chodzi o grę – Epic oddaje na nasze dyski świetną wieloosobową strzelankę osadzoną w trakcie I Wojny Światowej – Tannenberg. Z pewnością przypomnimy Wam, gdy pozycje te staną się dostępne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie