Już są nowe darmowe gry na Epic Games. Remake klasycznego tytułu sprzed lat – i niespodzianka

Gry za darmo Epic Games - remake klasyka sprzed lat i niespodzianka
Newsy PC

W tym tygodniu ci, którzy kolekcjonują gry za darmo z Epic Games, mogą odebrać kolejny oryginalny tytuł. Trafiła się też jedna niespodzianka.

Zgodnie z zapowiedzią jeszcze z zeszłego tygodnia dziś do graczy trafi Wonder Boy: The Dragon’s Trap. To remake tytułu z 1989 roku, lecz odświeżony i wzbogacony o nowe elementy. Wyróżnia się m.in. piękną, ręcznie rysowaną grafiką i klimatyczną ścieżką dźwiękową.

„Zmieniony przez Meka-Dragona w pół-człowieka pół-jaszczura wyruszasz na poszukiwanie leku! Jedynym sposobem powrotu do ludzkiej formy jest odnalezienie Krzyża Salamandry, magicznego przedmiotu usuwającego klątwy.

Przemierzaj rozległe, połączone ze sobą miejsca, w których aż roi się od potworów i smoków! Gdy eliminujesz smoki, klątwa działa coraz mocniej i przeobrażasz się w nowe zwierzęta”.

Co ciekawe w przypadku remake’u z ręcznie rysowaną grafiką, w każdej chwili możemy tu zmienić tryb na 8-bitowy. Nawet podczas rozgrywki gracz ma więc szansę poczuć się jak dawniej, gdy nie zwracaliśmy aż tak dużej uwagi na szczegółową, realistyczną oprawę wizualną.

Gry za darmo to jednak nie wszystko, co Epic Games ma do zaoferowania. Dziś do graczy trafia również bezpłatny pakiet do gry Idle Champions of the Forgotten Realms. Zawartość pakietu wycenia się na 100 dolarów, a użytkownicy Epica mogą ją otrzymać zupełnie za darmo. W pakiecie znajdują się m.in. nowe przedmioty, skrzynie, oryginalne skórki i eliksiry.

Zarówno Wonder Boy: The Dragon’s Trap, jak i pakiet, można odebrać do 21 lipca 2022 roku do godziny 17:00. O tej porze pojawi się nowa oferta, a w niej Tannenberg i Shop Titans.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie