Epic Games Store ma za tydzień rozdać dwie gry za darmo, w tym jeden hit

Epic Games Store PG - darmowe gry
PC

W sieci pojawił się przeciek ujawniający kolejne gry za darmo, które odbierzemy w Epic Games Store. Jedna z nich to głośna produkcja wydana przez firmę SEGA.

Przeciekiem podzielił się niezastąpiony billbil kun na łamach serwisu Dealabs. Użytkownik ten to wiarygodne źródło informacji dotyczących ofert PS Plus i darmówek z Epic Games Store i wiele razy podzielił się prawdziwymi informacjami.

Zgodnie z doniesieniami billbil kun, nowe gry za darmo od Epic Games Store to City of Brass i Total War: Warhammer. Obie produkcje powinny być dostępne za tydzień w czwartek od godziny 17:00. Warto jednak wspomnieć, że tydzień temu darmową grę udostępniono godzinę wcześniej, więc możliwe, że w przyszłym tygodniu będzie podobnie.

City of Brass to sympatyczny roguelike, który czerpie inspiracje z Baśni tysiąca i jednej nocy. W tytule zmierzymy się z zastępami wrogów, pozbieramy nowe elementy ekwipunku i pozwiedzamy proceduralnie generowany świat. Co ciekawe, zespół twórców City of Brass składa się z deweloperów odpowiedzialnych za BioShock.

Total War: Warhammer chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pierwsza część strategicznej trylogii od Creative Assembly jest przez wielu graczy uznawana za jedną z najlepszych odsłon serii Total War. W grze pokierujemy jedną z kilku ras i zaangażujemy się w wykonywanie celów kampanii oraz podbój Mortal Empires. To pozycja obowiązkowa dla miłośników strategii.

Do dzisiejszego popołudnia w Epic Games Store odbierzemy In Sound Mind. Od godziny 16:00 lub 17:00 darmówka się zmieni i wówczas zgarniemy Demon’s Tilt.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie