Kolejne hity za darmo. Epic Games Store ma trzy świetne propozycje, nie tylko dla fanów Tomb Raider

Gry za darmo w Epic Games Store. Wielkie hity, w tym Tomb Raider
Newsy PC

Tym razem Epic Games Store przygotował bardzo dobre zestawienie dla każdego. Gry za darmo tego tygodnia to m.in. Shadow of the Tomb Raider!

W ostatnim tygodniu Epic rozdawał za darmo świetną grę dla fanów indorów. Ring of Pain to udana, choć zdecydowanie mniej popularna od obecnej oferty, pozycja. Teraz jednak możemy śmiało cieszyć się nowościami, bo EGS przygotował coś dla fanów popularnych gier akcji, mniejszych indyków, a także paczkę przedmiotów do świetnej darmowej gry.

Nowe gry za darmo w Epic Games Store to nie tylko wielkie hity

Shadow of the Tomb Raider raczej nie trzeba przedstawiać nikomu. To najnowsze wcielenie słynnej pani archeolog, która tym razem wybrała się do Ameryki Łacińskiej. Zmierzymy się tutaj z apokaliptyczną klątwą majów, a także tajną organizacją znaną z poprzednich części. W porównaniu do reszty nowej trylogii znajdziemy tu nieco mniej akcji, a większy nacisk postawiono na „archeologię”. W ujęciu gier wideo to m.in. eksploracja zapomnianych grobowców. Tytuł dostępny jest w wersji Definitive Edition.

Do tego możemy odebrać Submerged: Hidden Dephts. To przygodowa gra z mocnym naciskiem na fabułę i poznawanie wyjątkowego świata. Deweloperzy z Uppercut Games wykreowali swoją własną wizję „świata po wielkiej powodzi”. Po wszechobecnym oceanie porusza się para głównych bohaterów, a my musimy pomóc im w przetrwaniu. Gameplay opiera się przede wszystkim na relaksującym zwiedzaniu przepięknych lokacji.

Trzecią propozycją Epica jest paczka przedmiotów do darmowego Knockout City. Deweloperzy odpowiedzialni za grę pożegnali się z EA i wydali tytuł w wersji free-to-play. Z pewnością warto w niego zagrać, bo to naprawdę wyjątkowa pozycja dla fanów rozgrywek multiplayer. Mamy tutaj bardzo dziwną wersję gry w zbijaka, ale niech Was to nie zwiedzie – jest tu wcale niemniej akcji niż w najpopularniejszych na rynku strzelankach. Darmowe itemy to świetny pretekst do wypróbowania gry. Aby je zdobyć, należy odpalić tytuł za pomocą konta Epic Games Store.

Aktualna oferta potrwa do 8 września, do godziny 17:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie