Ostatni moment na odebranie dwóch gier za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store. Ostatni moment na odebranie
Newsy PC

Spieszmy się, albowiem dwie gry za darmo w Epic Games Store dziś przepadną. O godzinie 17:00 oferta zmieni się na nową. Tej lepiej nie przegapić.

Klasycznie przypominamy o odebraniu dwóch gier za darmo w Epic Games Store. Od ubiegłego czwartku możemy przypisać do konta dwa „indory”, także tym razem EGS raczej nie przygotowało oferty dla fanów wielkich tytułów AAA. Niemniej i tak warto zainteresować się tą ofertą, bo… no, nie ukrywajmy, nie trzeba za nic płacić.

Pierwszą z gier, które do dziś, do godziny 17:00 można odbierać, jest Spirit of the North. To naprawdę pięknie i uroczo wyglądająca pozycja osadzona w świecie nordyckich mitów i legend. W przeciwieństwie do wielu podobnych tematycznie pozycji nie mamy tutaj możliwości wcielenia się w wikińskiego wojownika lub innego barbarzyńcę. Prócz tego pokierujemy… lisem. Tak jest – zwyczajnym lisem, którego los łączy się z lisią boginią Islandii. Mamy tu sporo skakania, trochę zagadek i mnóstwo eksploracji, a wszystko to przy akompaniamencie niezwykle klimatycznej muzyki.

Kolejnym tytułem jest The Captain. Tutaj nie ma mowy o grafice 3D, a twórcy postawili na zawsze modny pixel-art. Jest to przygodowa gra z elementami RPG, w której po długiej tułaczce wracamy do domu jako kapitan statku kosmicznego. Po drodze podejmiemy wiele ważnych decyzji, którymi określimy losy galaktyki. Twórcy chwalą się nieliniowością i klimatem niczym z kosmicznej wersji Odysei Homera.

Zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej – dziś nowe gry za darmo. Od godziny 17:00 będziemy mogli odbierać kolejne dwie pozycje, tym razem przeznaczone dla fanów survivali z wysokiej półki oraz stołowych gier RPG. Mowa o ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie