Za tydzień odbierzemy dwie świetne gry za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień dwie świetne pozycje
Newsy PC

Gry za darmo i Epic Games Store to bardzo lubiana przez graczy para. Za tydzień dostaniemy kolejne dwie pozycje, szczególnie dla miłośników survivali i taktycznych RPG-ów.

Gry tego tygodnia w Epic Games Store są dostępne już teraz, a za tydzień czeka nas prawdziwa gratka. No, choć w sumie zależy od tego, czy lubicie survivale i czy przypadkiem nie macie już cenionego ARK: Survival Evolved w kolekcji. Gra była niegdyś dostępna na Steam bez opłat, choć do EGS nie jestem do końca pewien. Niemniej to i tak kawał jednego z bardziej popularnych survivali w estetyce „dinozaurowego” science-fiction.

ARK: Survival Evolved nie jest jedyną grą, o której wiemy, że w najbliższy czwartek będzie dostępna zupełnie za darmo w Epic Games Store. Być może nie jesteście fanami tego gatunku, a wolicie najzwyczajniej w świecie eksterminować mobki w grach RPG. Jeżeli do tego turówki to Wasza para kaloszy, a na dungeon crawlerach się wychowaliście, być może bardziej zainteresuje Was Gloomhaven. To naprawdę udana wariacja wspomnianych wyżej gatunków, która mocno inspirowana jest wszelkiego rodzaju stołowymi grami RPG. Klimatu i wciągającej rozgrywki z pewnością nie można grze odmówić.

Gry za darmo w Epic Games Store za tydzień:

Jednocześnie przypominamy, że od wczoraj możecie odebrać dwie inne pozycje. Są nimi Spirit of the North oraz The Captain. To pierwsze jest niezwykle urzekającą platformówką 3D, w której wcielamy się w… lisa, ale nie jest zwyczajne zwierzę. The Captain to z kolei klimatyczna pixel-artowa przygodówka, w której jako kapitan kosmicznego statku musimy wrócić do domu. Może nie jest to skala Iliady Homera, ale wciąż dostarczyć może wciągającą fabułę i wyjątkowe postacie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie