Epic Games Store nie przestaje rozdawać gier za darmo. Znamy dwa tytuły z następnych tygodni

Gry za darmo w Epic Games Store. Znamy dwie kolejne pozycje
Newsy PC

Epic Games Store nadal chce oferować gry za darmo, choć dziś świąteczne rozdawnictwo zostanie zakończone. Nie ma się co jednak martwić!

Jeżeli wcześniejsze plotki się potwierdzą, to właśnie dziś Epic zakończy świąteczną, codzienną ofertę darmowych gier z przytupem. Już dziś mamy bowiem dostać Marvel’s Guardians of the Galaxy, czyli bardzo udaną przygodę, która została niejako przeoczona przez graczy. Nadal, do godziny 17:00 możecie jeszcze odebrać A Plague Tale: Innocence.

Kolejne gry za darmo już do nas zmierzają!

I choć komputerowa wersja Strażników Galaktyki ma zakończyć świąteczne rozdawnictwo, to nie koniec darmówek w ogóle. Epic już wcześniej parokrotnie obiecał, że przez 2024 rok gracze nadal mogą liczyć na prezenty. Teraz jednak wracamy do systemu jednej gry na tydzień, w każdy czwartek. Nie będziecie więc musieli się aż tak spieszyć.

Znany i wiarygodny insider specjalizujący się w ofercie Epica czy PS Plus na dealabs twierdzi, że już od 11 do 18 stycznia pobierzemy za darmo Sail Forth. Z kolei od 18 do 25 stycznia oferta zmieni się na LOVE. Tak, tym razem dostaniemy same indyki przez kolejne tygodnie, ale nie znaczy to, że nie są warte uwagi. Obie produkcje zostały dość ciepło przyjęte przez graczy na Steam.

Nie ma też sensu twierdzić, że „spada forma”. Jasne, od jakiegoś czasu nie dostajemy takich hiciorów jak niegdysiejsze GTA V, ale przecież nie można cały czas dostawać samych bestsellerów. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie