Ostatni moment na odebranie świetnych gier za darmo z Epic Games Store

Epic Games Store gry za darmo 28 kwietnia
PC

Kolejne gry za darmo w Epic Games Store już dzisiaj wieczorem. Wciąż jednak możemy odebrać dwie warte uwagi pozycje, w tym genialny horror.

W ubiegły czwartek Epic Games Store zaszczycił nas kolejnymi darmowymi grami zupełnie za darmo. Nie jest tajemnicą w tym, że platforma od Epic Games postanowiła na przyciągnięcie klientów za pomocą „gratisów”. I choć czasami gratisy te są mniejszymi produkcjami, zdarzają się też wielkie hity. Aktualnie możemy odebrać dwie pozycje, które stoją mniej więcej pośrodku tego podziału.

Wielkim zaskoczeniem z pewnością było oddanie w graczy najnowszej części cenionej serii survival horrorów, czyli Amnesia: Rebirth. Zapewne każdy wielbiciel „strachów” kojarzy ten cykl, w którym pozbawieni jesteśmy możliwości obrony, a naszym celem jest przetrwanie i ucieczka przed koszmarami. Trzeba jednak uważać, bo regularne oglądanie szkaradzieństw może negatywnie odbić się na naszej psychice. Rebirth dodaje do tego naprawdę ciekawą fabułę przedstawioną w formie filmu przygodowego.

Drugim tytułem, który aktualnie warto przypisać do konta jest Riverbond. Ja wiem, że z pozoru wygląda on nieco jak Minecraft, ale w założeniach to zupełnie inna gra. Cała zabawa opiera się na kolorowej rozwałce z bajkowymi stworami za pomocą szeregu uroczych postaci. Tutaj akurat twórcy zadbali o to, abyśmy nie musieli bawić się sami – równie dobrze mogą do nas dołączyć znajomi i wspólnie postaramy się uratować królestwo.

Wspomniane powyżej pozycje odbierzecie w sekcji „gry za darmo” w Epic Games Store lub pod tym adresem. Spieszcie się jednak, bo już o godzinie 17:00 dostaniemy kolejne tytuły. Co Epic przygotował dla nas tym razem? Just Die Already, czyli kuriozalne battle royale o walkach staruszków oraz surrealistyczną przygodówkę Paradigm.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie