Nowe gry za darmo w Epic Games Store, których nie możecie przegapić

Gry za darmo w Epic Games Store, których nie można przegapić
Newsy PC

Od wczoraj w Epic Games Store dostępne są nowe gry za darmo. Mowa o dwóch, niezwykle klimatycznych i urokliwych pozycjach.

Ostatnio Epic rozdawał parę hitów, w tym polskie Dying Light, a także Mordhau wraz z Second Extinction. Były to zdecydowanie pozycje dla wielbicieli rozgrywki sieciowej i kooperacyjnej. Teraz jednak oferta się zmieniła i od wczoraj, od godziny 17:00 pobierać możecie nowy zestaw darmówek. Może nie jest aż tak imponująco, ale szkoda byłoby po prostu pominąć te niezwykle klimatyczne gry za darmo.

Możemy bowiem przypisać do naszych kont Never Alone oraz Beyond Blue. Ta pierwsza pozycja jest narracyjną grą platformową, w której trafimy na Alaskę, szukając źródła wiecznej zamieci. Wcielimy się w małą dziewczynkę oraz jej wiernego lisa, którzy będą musieli nie tylko przetrwać srogie warunki mrożącej krew zimy, a także poznać prawdę. W powstawaniu tytułu brali udział Inuici, rdzenni mieszkańcy tego regionu.

Beyond Blue jest w pewien sposób podobne do Never Alone, ale opiera się na czymś zupełnie innym. Tym razem udamy się na wyprawę badawczą pod powierzchnię oceanu, gdzie spotkamy mnóstwo stworzeń zamieszkujących mroczne odmęty wielkiej wody. Twórcy obiecują, iż jest to “jednoosobowa narracyjna przygoda, która zabierze Cię w głąb bijącego błękitnego serca naszej planety. Odkryj zapierające dech w piersiach cuda oraz niezgłębione tajemnice, jakie skrywa ocean”. Brzmi świetnie, szczególnie jeżeli uwielbiacie wolniejsze, relaksujące gry. Obie pozycje znajdziecie w tym miejscu.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że już za tydzień do kont przypiszemy Breathedge oraz Poker Club. Z pewnością będzie więc bardziej różnorodnie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie