Epic Game Store znowu miesza. W tym tygodniu dostaniemy inne gry

Epic Games Store - gry za darmo
PC

Epic Games Store zmieniło pulę gier, które ogłoszono w zeszłym tygodniu, że trafią do graczy już od najbliższego czwartku. Jest to zmiana na plus, ponieważ gracze otrzymają znacznie więcej zawartości, niż wcześniej zakładano.

Cofnijmy się w czasie do 24 lutego, kiedy to wybiła godzina 17:00, a na Epic Games Store została udostępniona kolejna gra za darmo – Cris Tales. Wtedy EGS zapowiedział, że w kolejnym tygodniu gracze zgarną Black Widow: Recharged oraz Centipede: Recharged.

Tego samego dnia, po godzinie 18:00 informacje były już zmienione. Na stronie EGS nie można było już zobaczyć dwóch wymienionych przed momentem zapowiedzianych gratisów, a jedynie… Zestaw Epic Slayer Kit do Dauntless.

Na chwilę obecną (i tego się zresztą trzymajmy) Epic podaje jeszcze inne informacje – w najbliższy czwartek, 3 marca 2022 roku, gracze mają otrzymać Black Widow: Recharged, Centipede: Recharged oraz właśnie Epic Slayer Kit do Dauntless. Oznacza to, że koniec końców gracze mają dostać wszystkie prezenty, o których Epic Games Store wspominało.

Cóż, do czwartku jeszcze daleko, dlatego nie zdziwię się, jeśli i tego newsa będzie należało w międzyczasie zaktualizować o kolejne wieści. Mimo to, trzymam kciuki, ponieważ obecna oferta proponowana przez Epica powinna przypaść wielu graczom do gustu.

Oficjalne wejście kolejnych gratisów odbędzie się 3 marca 2022 roku o godzinie 17:00.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie