Gra za darmo w Epic Games Store. Tym razem dostaliśmy tytuł z przepiękną grafiką [AKTUALIZACJA]

Epic Games Store kolejna gra za darmo
PC

„Przepiękną” to znaczy „urokliwą”. W Epic Games Store do odebrania jest kolejna gra za darmo. Pocieszeni będą szczególnie fani wschodnich gier RPG.

[AKTUALIZACJA] Choć Cris Tales jest dostępne za darmo, to Epic Games zmienił właśnie informacje związane z darmowymi grami na kolejny tydzień, co zdarzało się już wielokrotnie w przeszłości. Ze strony zniknęły wymienione poniżej gry. Wiemy za to, że z pewnością możemy liczyć na wspomniany w oryginalnej treści artykułu pakiet do Dauntless.

Oryginalna treść artykułu poniżej.

Dzięki, Panie Epic!

Nowa gra za darmo w Epic Games Store

Epic oddawał w ręce graczy mnóstwo pozycji, czasami większych, a czasami mniejszych. I choć w pełni wspieramy dążenie do otrzymywania hitów AAA za darmo, wciąż warto interesować się także grami indie. Te nierzadko mogą nas kosmicznie zaskoczyć. Tak, jak mnie zaskoczył Cris Tales.

Niezależna produkcja od godziny 17:00 jest już dostępna do odebrania za darmo w Epic Games Store. Twórcy w opisie pozycji zaznaczają, iż jest to „wspaniała gra indie, stanowiąca ukłon w stronę klasycznych gier JRPG i oferująca nowe spojrzenie na ten gatunek”. Oczywiście nie oznacza to od razu, że produkcją zainteresują się wyłącznie fani JRPG.

Twórcy inspirowali się klasykami pokroju Chrono Trigger, Final Fantasy VI czy Persona 5. Mamy tu więc turową walkę, autorski świat fantasy i długą opowieść. Największą zaletą tytułu wydaje się jednak przeurocza i imponująca ręcznie rysowana grafika. Przypomina trochę komiksy, a trochę ilustracje książek dla dzieci, dzięki czemu w Cris Tales powinien odnaleźć się każdy fan „bajkowości”. Tytuł odbierzecie w tym miejscu.

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy darmowe Brothers: A Tale of Two Sons, a na co możemy liczyć następnym razem? Już teraz możemy potwierdzić, iż będzie to nie jedna, a aż dwie gry – Black Widow: Recharged oraz Centipede: Recharged. I są to co najmniej dziwaczne pozycje, choć mogą zainteresować zwolenników oldschoolu i shoot’em up. Do tego Epic obiecał już teraz, że fani darmowego Dauntless mogą liczyć na dodatkowy „Komplet Epic Slayer” składający się z dodatkowych funduszy i członkostwa VIP.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie