Nowe gry za darmo w Epic Games Store zapowiedziane. Dwa wyborne tytuły

Epic games Store - gry za darmo
PC

Potwierdzono przyszłotygodniowe gry za darmo w Epic Games Store. Gracze odbiorą bezpłatnie dwa bardzo dobre tytuły, w tym niedocenioną produkcję Arkane Studios.

Już od 12 maja od godziny 17:00 będzie można zgarnąć Prey oraz Jotun: Valhalla Edition. Obie produkcje raz dodane do Waszej biblioteki Epic Games Store będą dostępne w niej już na zawsze.

Prey to moim zdaniem jedna z najlepszych gier w repertuarze Arkane Studios. Kosmiczna strzelanka oddaje w ręce graczy wiele zabawek i tylko od nnas zależy, jak podejdziemy do stawianych przez grę wyzwań. Choć tytuł ten był już rozdawany w Epic Games Store, cieszy fakt, że trafi do jeszcze większej liczby graczy. Prey to jedna z najlepszych gier, które przeszły po rynku jakby bez większego echa.

Lubicie eksplorację i po drodze Wam z mitologią nordycką? Jeśli tak, Jotun: Valhalla Edition powinno przypaść Wam do gustu. To przygodowa gra akcji, która wrzuca gracza w buty wikińskiej wojowniczki, Thory. W trakcie rozgrywki przemierzymy piękne krainy i zmierzymy się z nieco mniej urodziwymi oraz szalenie niebezpiecznymi przeciwnikami.

Pamiętajcie, że od dziś, tj. od 5 maja, możecie odebrać bezpłatnie Terraforming Mars. To bardzo udana adaptacja kultowej planszówki, którą ogracie online lub przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję przeciwnikom.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie