Epic Games Store rozda za darmo prześwietnego FPS-a i nie tylko. Ostatni moment na odebranie ESO

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś kultowa strategia i genialny FPS
Newsy PC

Nowe gry za darmo na Epicu to nie tylko prześwietny FPS, ale też kultowa strategia dla fanów science-fiction i sporego skomplikowania zasad rozgrywki.

Klasycznie już przypominam Wam o tym, że do dziś, do godziny 17:00 możecie na Epic Games Store odebrać dwie gry za darmo. Jedna z nich to dość niszowa visual-novelka Murder by Numbers. Drugą jest z kolei jedno z obecnie najpopularniejszych MMO na rynku, czyli The Elder Scrolls Online. Świetne MMORPG warto pobrać, bo przemówiło nawet do mnie – a ja fanem MMO wcale nie jestem. No i to ostatni moment na odebranie tych pozycji, bo dziś bez opłat dostaniemy dwie (a w zasadzie to trzy) gry.

Po pierwsze – Severed Steel. “Indyczy” tytuł być może nie mówi Wam zbyt wiele, bo faktycznie został dość mocno przeoczony. To wielka szkoda, bo mamy do czynienia ze świetnym, dynamicznym FPS-em dla fanów oczopląsu na ekranie. Wcielimy się w jednoręką bohaterkę w quasi-cyberpunkowym świecie, która musi likwidować kolejne tabuny wrogów. Szkopuł w tym, że dokonany tego w podatnym na zniszczenie środowisku, z częstym używaniem bullet-time i naszych parkourowych umiejętności. Nic dziwnego, że gracze na Steam już wcześniej docenili tę produkcję.

Kolejną darmówką będzie Homeworld Remastered Collection, czyli odświeżona wersja dwóch części kultowej kosmicznej strategii. RTS-y od Relic Entertainment pozwolą nam wcielić się w rolę dowódcy kosmicznej floty. Będziemy więc toczyć bitwy, rekrutować jednostki i planować kolejne taktyki. Fani strategii mogą liczyć na przytłaczającą liczbę godzin zabawy.

Nowe gry odbierzecie już po godzinie 17:00. W międzyczasie polecam więc udać się pod ten adres i przypisać aktualne gry za darmo, o ile jeszcze tego nie zrobiliście. Swoją drogą, na EGS wciąż trwa spora wyprzedaż, na której można zarobić.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie