Wystartowała letnia wyprzedaż w Epic Games Store. Klienci mogą “zarobić” podwójnie

Epic Games Store Summer Sale 2023 wystartowało. Gracze mogą zarobić
Newsy PC

Epic Games Store ruszyło z letnią wyprzedażą. Summer Sale 2023 już się rozpoczęło, a przy okazji Epic postanowił podwoić pieniądze zdobywane w ramach programu nagród.

W maju, w trakcie Epic Mega Sale 2023, firma wystartowała z zupełnie nowym programem dla graczy, którzy cenią sobie możliwość zaoszczędzenia. Epic Rewards, bo o nim mowa, pozwala na zdobywanie 5-procentowego zwrotu za zakupy w sklepie. Dotyczy to też zakupów w wirtualnych sklepach w grach od firmy, jak choćby Fortnite. W praktyce to całkiem fajna okazja, bo za kupowane gry nie tyle płacimy mniej, ile po prostu po pewnym czasie jesteśmy w stanie uzbierać pieniądze na kolejne zakupy.

Teraz ruszyła letnia wyprzedaż, która pozwala na zaoszczędzenie sporo kasy na wielkich hitach AAA, niedawnych premierach, ale też starszych tytułach i grach indie. Gracze, którzy zdecydują się zostawić Epicowi pieniądze, dostaną tym razem podwójny zwrot! Oznacza to, że w ramach programu Rewards możemy liczyć na 10% zwrotu za zakupy. Jeżeli na przykład zachce nam się kupić Dead Island 2, otrzymamy zwrot niemal 19 zł!

Najciekawsze oferty na gry w trakcie Epic Games Store Summer Sale 2023:

Zapewne potrzebujecie trochę czasu, aby dobrze zastanowić się nad kupnem danej pozycji. Mam dla Was dobrą wiadomość – promocja zakończy się dopiero 3 sierpnia, więc powinno to wystarczyć. No i nie zapomnijcie o darmowym rozdawnictwie firmy – teraz odbierzemy za darmo dwie pozycje, w tym The Elder Scrolls Online!

Powyższe to jednak tylko przykłady. Polecam samemu udać się na główną stronę wyprzedaży i sprawdzić, jakie gry obecnie można kupić taniej. Podzielcie się najciekawszymi ofertami w komentarzach!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie