Dziś nowe gry za darmo do odebrania, w tym bardzo popularne i udane MMO

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś szalenie dobra produkcja
Newsy PC

Macie ostatni moment na odebranie Train Valley 2 na Epic Games Store. Dziś nowe gry za darmo, w tym bardzo udane i wciągające MMO.

Zacznę może od przypomnienia, że na Epicu do godziny 17:00 macie czas na odebranie Train Valley 2, czyli uroczej i zaskakująco wciągającej pozycji o pociągach. No, nie do końca wyłącznie o nich, bo w grze chodzi głównie o zarządzanie coraz to bardziej złożonymi sieciami kolejowymi, ale rozumiecie ideę. Dla fanów pociągów, zarządzania, główkowania i potencjalnego relaksowania się przed komputerem – pozycja obowiązkowa.

Po godzinie 17:00 oferta zmieni się na nową. I tym razem dostaniemy dwie gry, w tym jeden duży hit. Mowa o MMORPG w świecie The Elder Scrolls, czyli The Elder Scrolls Online. Muszę przyznać, że sam zatraciłem się w nim na wiele godzin, a zazwyczaj od gier MMO odbijam się bardzo szybko. Wygląda na to, że rozdawnictwo to kolejny powód do powrotu, skoro zapewne tytuł zyska sporą liczbę nowych graczy. Z pewnością warto, nawet jeżeli nie interesuje Was regularnie kupowanie wszystkich dodatków. To i tak dziesiątki (jeśli nie setki!) godzin naprawdę miłej rozrywki.

Kolejną grą, którą odbierzemy dziś po godzinie 17:00 będzie Murder by Numbers. To przygodowa pozycja typu visual-novel, w której musimy rozwiązać zagadkę kryminalną. Gra, choć z pewnością nie trafi do każdego, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem społeczności na Steam. Aktualnie tytuł ten posiada tam “Bardzo Pozytywne” opinie graczy. Warto więc się tym zainteresować.

Obydwie gry za darmo znajdziecie w tym miejscu, ale dopiero wieczorem, gdy staną się dostępne. Do tej pory wciąż możecie odebrać grę o pociągach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie