Gry za darmo do odebrania w Epic Games Store. Coś dla fanów Gry o Tron i nie tylko

Gry za darmo w Epic Games Store. W sam raz dla fanów Gry o Tron
Newsy PC

Epic Games Store znów rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem padło na dwie świetne pozycje w sam raz dla miłośników fantasy lub… samochodów.

Choć dziś na Steam rozpoczyna się nowa wyprzedaż, Epic i tak nie przystaje przyciągać swoich klientów. Ci mogą liczyć na odebranie kolejnych pozycji zupełnie za darmo. Klasycznie już, jak w każdy czwartek po godzinie 17:00 platforma udostępniła nowe tytuły, które każdy może przypisać do kont. Choć wcześniej mogliśmy odebrać jedną produkcję, tym razem padło na dwie gry.

Dziś możemy odebrać A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018. Jeżeli jesteście fanami Gry o Tron, zapewne kojarzycie dzieło współpracy Fantasy Flight Games z Amodee Digital. Drugiego tytułu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale na wszelki wypadek i tak to zrobię.

A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition to wirtualne wydanie świetnie przyjętej gry planszowej osadzonej w świecie Pieśni Lodu i Ognia George’a R.R. Martina. Głównym zadaniem graczy jest szerzenie swoich wpływów na całe Westeros, a pomogą w tym polityczne intrygi, dyplomacja i, rzecz jasna, wojsko. W komputerową planszówkę zagramy sami bądź ze znajomymi.

Car Mechanic Simulator 2018 to pozycja, która zapewne jest bardzo dobrze znana w środowisku fanów motoryzacji. Odsłona z 2018 roku oferuje i tak wszystko to, czego teoretycznie potrzeba w kompleksowym symulatorze mechanika samochodowego. Mamy tu przytłaczającą liczbę części, zaawansowaną fizykę oraz sporo samochodów wymagających naprawy. Z pewnością zejdzie nam nad tym nie jeden wieczór.

Na przypisanie wspomnianych tu gier mamy tydzień. Za tydzień dostaniemy natomiast ciekawego RPG-a Geneforge 1 – Mutagen oraz coś dla fanów taktyki i fantasy, czyli Iratus: Lord of the Dead.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie