Spieszcie się pobrać genialny polski horror w Epic Games Store. Dziś za darmo gra-legenda

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś legendarne RPG
Newsy PC

Dziś nowe gry za darmo w Epic Games Store. Póki jednak legendarne RPG nie stanie się dostępne, warto pamiętać o ostatnim rozdawnictwie i przypisać tytuły do konta.

Być może zapomnieliście, ale dziś kończy się ostatnia oferta Epic Games Store. Prześwietny polski horror przestanie być dostępny, a gracze będą mogli odebrać kolejną pozycję. Jeśli pamiętacie i tytuły przypisaliście – to świetnie. W razie czego przypominamy, że warto poświęcić na to tę minutę, a już o 17:00 dostaniemy nową porcję dobroci.

Gry za darmo w Epic Games Store – co nowego?

Cały czas mamy do odebrania dwie gry za darmo w Epic Games Store – Darkwood oraz ToeJam & Earl: Back in the Groove!. Zacznijmy może od drugiej, raczej nieco mniej znanej pozycji. Jest to nowa wcielenie klasycznej produkcji ze starszych konsol – ToeJam & Earl. Zmieniło się naprawdę wiele i nie mowa tylko o grafice, a całość jest raczej zestawem zawierającym w sobie najważniejsze cechy klasyki w zupełnie nowoczesnym wydaniu (tak przynajmniej obiecują twórcy). No i, co ważne, można grać w kooperacji!

Kolejnym hitem, który być może przeszedł swego czasu niezauważanie jest Darkwood. To naprawdę wyjątkowa i udana pozycja od polskiego Acid Wizard Studio. Mamy tu, an pierwszy rzut oka, klasykę jeżeli chodzi o niskobudżetowe horrory. Widok z góry, ciemny las do przemierzania oraz mocne elementy survivalu. Tak naprawdę to jedna z najbardziej przerażających produkcji, w jakie grałem. No i do tego charakteryzuje się nie tylko wspaniałym klimatem, ale również genialnym lore opartym w pewnym stopniu na… polskiej historii. Tej nowożytnej przynajmniej.

Co z kolei dostaniemy dziś? Legendarne RPG w postaci Fallouta 3! I to w edycji Gry Roku. Oznacza to, że w zestawie znajdziemy tam wszelkie wydane do gry dodatki. Wśród nich parę naprawdę świetnych, które fabułą mogą przyćmić główny wątek fabularny. Oprócz tego dość pomysłowe RPG Evoland Legendary Editiot, w którym rozgrywka i grafika zmieniają się i zabierają nas w podróż przez różne ery rozwoju gier fabularnych.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie